Kedime Ne Oldu

Dışarıdan gelen kedi bağırışları üzerine bahçeye çıktığımda ,sabah dışarı çıkan kedimi komşunun bahçesinde yerde yatar vaziyette buldum.yanıma çağırdığımda ayağa kalkamadığını farkettim . Arka iki ayağını hareket ettiremiyordu. başında ve ayağında yaralar vardı.Başında da kocaman bir kedi ile birbirlerine hırlıyorlardı. veteriner bir ayağının kırık olduğunu diğerinin de ciddi şekilde zedelendiğini, başındaki yaranın parçalı ısırık olduğunu, söyledi.
ikinci kattan düşen kedinin ayağı kırılır mı?
diğer kedi bu kadar yaralayabilir mi
yoksa biri mi tekme attı
kuzum evde yatıyor şimdi

1 CEVAP

ballokumu

ikinci kat az değil bence kırılabilir. Alt betonsa özellikle çimen falsn değilse. Tekme atınca ısırık olmaz bence tekme atma gibi kötü bi ihtimali düşünmeyin. Kedi savaşıdır