Kulak ,Diş Ve Göz Bakımı

VASVIYE

kediniz için kulak damlası kullanıyor musunuz ben sipariş vermeyi düşünüyorum
diş fırçası siparişi verdim sizce gerekli mi
ve son olarak göz solüsyonu yerine peçeteyi suyla ıslatarak silip adından kuruluyorum göz solüsyonu gerekli mi önceden eczaneden alıp kullanıyordum

2 CEVAP

ballokumu

Gözünü çayla silin bence. Kulak için ben biopetactive gibi bir şey aldım ama elma sirkesinin yanından bile geçemez. Diş fırçası almanız iyi olmuş ben de almayı düşünüyorum

Bence de gözünü ılık çayla silin. Ben de biopet activenin kulak temizleme suyunu kullanıyorum. Dişlerini de düzenli her gün fırçalamanız çok iyi olur.