Kedimin Bileği İncindi Topallıyor Geçmesi İçin Ne Yapabilirim

Esrraaaaa

Kedim 3 kattan düştü ve buldugumda sitede uyuyordu beni görünce hiç tepki vermedi evde getirdiğimde sol arka bacağının üstüne basamadığını farkettim veterinere götürdüm hemen kırık olmadığını söyledi sadece eve gelip buz koydum bunun dışında geçmesi için yapabileceğim bir şey var mı

6 CEVAP

Anonymus552223

Dikkat edin, şiserse foto atarsiniz veterinere ilac tavsiyesinde bulunur. Enfeksiyon oluyor çunku şistiginde, antibiyotik tedavisi veriyolar

Esrraaaaa

Peki teşekkür ederim

Gamzessven

Kas ezilmesi olmuş olabilir bir süre dinlenmeli ama dikkat edin lütfen düşmesin artık şu hayvanlar. Doğru düzgün alın önleminizi file-sineklik. Bir de ayağını hissediyor değil mi dokununca tepki veriyor

Esrraaaaa

Haklısınız evet tepki veriyor bugün biraz daha iyi kendine geldi.

Sprachlos

Biraz tavuk suyu kemik suyu içirin güç gelsin

Esrraaaaa

Denicem teşekkürler