Allah Rızası İçin Bakın Arkadaşlar Lütfen Bakın Kedim 4. Kattan Aşağı Atladı :(

goozkian

Daha dün kedim ile garip şeyler yaşamıştım: https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/30293-acil-bakin-lutfen-kedim-bir-anda-hepimizi-dusman-olarak-gormeye-basladi Önce o konuyu okuyun lütfen sonra buraya geçiş yapın.
Konuya 200 karakter sınırı koymuşlar, yazdığım 1500 karakterlik yazıyı yorumlara bırakacağım LÜTFEN ES GEÇMEYİN

20 CEVAP

Çok geçmiş olsun inşallah iyileşir.

Ahsenbb

Dün konuştuk ama bunu cok korkuyordur bu hayvan diye herşeyde tedbir almanız gerekiyordu.Gerçekten üzüldüm.Kısa süreli tramva yaşamış korkudan işte birkaç gün sonra geçecekti.İyileşecektir.Geçmiş olsun.

huqi

Dualarımız seninle umarım tez zamanda iyileşir. Siz de rahatlayın biraz, kedilerimiz bizden daha güçlü emin olun çok çabuk atlatacaktır

goozkian

Merhaba, veterinere bugün tekrar gittim, minnoş ' umun durumu iyiye gidiyormuş. Hatta kan değerlerinde artış bile olduğunu söyledi, yarın veya öbürsü güne kadar bişeyi kalmaz dendi. Daha sonra ameliyat olcak bacağına platin,pin,plak v.s takılcakmış. Onu görmeye gittim, yoğun bakımda hâla, yemek vermişler çok az yemiş :( Hâla şokta olduğunu söylediler. Camdan ona seslendim, camı tıktıkladım. Bana tıssladı. Beni tanıyormuş ama şokta olduğu için kimseye güvenmediğini söyledi veteriner.DUALARINIZI EKSIK ETMEYIN ALLAH RIZASI ICIN HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN ÇOK İYİ HABERLER ALMAYA DEVAM EDERİM İNŞALLAH LÜTFEN DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN YALVARIRIM

Emin ellerde, merak etme veteriner işini yapıyordur. Sen önce bir sakinleş. Çünkü senin korktuğunu hissedip daha çok korkar yavrucak. En kısa zamanda iyileşir inşallah. Geçmiş olsun.