Cinsini Cozmedim

Fikosona

Öncelikle herkese merhaba. Kopegimin adi sona. Daha 6 aylik bir dişi fakat cinsi ne bilmiyoru . Eğitimli fakat tek sorunumuz altina kacirma huyu var ne yapmaliyim yardim edermisiniz

7 CEVAP

Phentos441

Cinsi cavalier ve beagle kirmasi cis sorunu ise daha çok küçük sistemleri gelisik degil

Phentos441

Orjinali falan pek önemli değil yinede cok tatlı ama bence vete gidip dna testi yaptırın kırma bence

Fikosona

Orijinal yavru da. Cinsinden emin degilim

Safkan değil sanıyorum. Ame cocker - cavalier kırması gibi geldi bana. Pek de önemi yok, güzel bir can :)

valeri123

internetten baktım beagle kırması olabilir.

Alynacpn

cavalier-beagle kırması gibi, çok tatlıymış bu arada:)