Acaba Hangi Köpek Irkı Tavuklara Saldırmaz?

Köpeğim tavuklarımı yiyor artık dayanamayıp komşuma vereceğim ve tavuklara civcivlere saldırmayacak bi köpek arıyorum hangi ırkı tercih etmeliyim ?

4 CEVAP

Ayse_naz_G

Cinsle alakası yok huylarına bakın ne kadar saçma hangi cins kedimle anlaşır hangi cins beni ısırmaz gibi sorular siz eğiteceksiniz.

Raubeyaz

Sırf tavuklar için köpeğin en vazgeçip başka köpek düşünüyorsan, hiç düşünme.

Ayse_naz_G

Katılıyorum sırf bunun için yapma nasıl bir vicdan anlamıyorum açıkçası!?!?

incimia

Bütün köpekler saldırıyor eğer köpeğini eğitirsen biraz da olsa belki geçer ama öyle bir ırk yok bunları bilip almalıydın