Titreyen Kedi

Busedndn

Bugün dışarıda çok yağmur yağdı ve bahçede baktığımız iki yavru kediden biri sabah kalktıgımızda aşırı halsiz ve titriyordu, dün akşam gayet iyiydiler, diğer kardeşi normal ama bu titriyor ve yemek yemedi. Kulaklarına baktım soğuk yani ateşi yok sanırım. Bizde büyük bir örtüyle sardık, yanına da pet şişede sıcak su koyduk ısınsın diye, uyuyor şimdi. Sizce neden böyle oldu ya da iyi gelir mi başka napabilirim

3 CEVAP

kedinizde hipotermi olabilir isterseniz ateşini ölçün vücut ısısının çok altındaysa ani ısıtmaya kalkmayın. Şuan battaniye ye sararak yapabileceğiniz en iyi şeylerden birini yapıyorsunuz ama veterinere götürün bide o baksın.

Busedndn

Veterinere götürdük ilaç verdi , şu an iyi

Geçmiş olsun.