Kendime Vitaminlerini Nasıl Yedirmelyim

Aynrdndr

Minik kizimin almasi gereken vitaminler var hap halinde ama bir turlu yediremiyorum ezip mamasina karstrdim yemedi kucuk parcalar halinda direk vermeye calistim onu da istemedi herhangi bir fikri olan varsa lutfen yardim edebilir mi?

4 CEVAP

ilosar

burnunu tutup boğazına kadar hapı itmeniz gerekiyor. fakat tırnaklarınıza dikkat edin. genelde yutuyolar ama hapı attıktan sonra boynunu biraz severseniz içgüdüsel olarak yutkunma isteği duyacaktır

aycamnkse

iyice toz halina getirip islak mamasina karistirabilirsiniz yada bu vitaminlerin sivi halleri varsa veterinerde yada evinizde siringa yardimi ile verebilirsiniz

Aynrdndr

Tesekkur ederimm bu aksam soylediklerinizi denicem artik hangi yontem tutarsa

AlperUzel

Suyuna yada yemeyine koyabilirsiniz