Fıp Olan Kedi Neler Yer

Esmonic

Merhabalar, Sokakta beslediğim 1 yaşında olan kedilerimden birini aşırı zayıflama, arka bacaklarda denge kaybı gördüm. FIP olduğundan şüphelendik. Zar zor yakalayıp veterinere getirdik. Yapılan testler de FIP olduğunu anlaşıldı. İlaçlar verildi. Bahçede bir yuva yaptık. İlk gün ciğerli ekmekli mama yaptık. O gün yedi ama 1 günden beri hiç bir şey yemiyor. Çok sevdiği yaş mamadan verdik onu bile yemedi. Nasıl beslenebilir diye bir araştırma yaptım fakat yararlı kaynak bulamadım. Daha önce karşılaşanlar yardım edebilir mi ? Kefir deneyeceğim bir de bakalım artık. İnşallah yer minik oğluşum.

3 CEVAP

Sprachlos

Yemezler gün geçtikçe kötüye gider şırıngayla beslemek lazım

Fatiko

Durumunuz varsa etilerde hadi Dr beye götürün terapist veteriner fip li kediler için yurt dışından gelen bir ilaç kullanıyorlar

Busel_18

Benimde kedim fipti öldü ama şırıngayla besleyebilirsin.