Kedim Var, Eve Kus Alsam Olur Mu?

gurkanse

1.5 yasinda dişi scottish foldum var.Bazen acaba tek basina sahiplendik ve kendini yalniz hissediyomudur.ona bir arkadas almali miyiz diye dusunuyoruz.eve bir adet muhabbet kusu ya da sultan papagani alsam olurmu? nasil birbirlerine alistirabilirim? bu durumu yasamis olanlarin tecrubelerini bekliyorum arkadaslar :) simdiden degerli vaktinizi ayirip cevap yazdiginiz icin tesekkur ederim.

11 CEVAP

Sulecrn

bende yok ama kuzenim de 2 kedi bir kuş var gayet iyi anlaşıyor lar ama kedinin karakterine göre değişebilir.

guineapigela

Zamanla alisir.Ama alismadi Kediden kediye degisebilirde

gurkanse

alismazsa kusu da almis olucam,naparim bilmiyorum valla :) sultan papaganlarini da cok seviyorum

Sultan papağayı unutun papağanlar evde başkasıyla ilgilenilmesinden hoşlanmaz benimde muhabbet kuşum var kedimle pek anlaşamıyorlar o yüzden belirli saatlerde dışarı çıkartıyorum.

Pardon papağayı yazmıştım papağanı

Lunas

Eğer saldırmaya geçerse kuşu onun gelemeyeceği bir yere koyun ne bileyim bir odada olsun kuş kuş de oraya girmesin ben muhabbet kuşu öneririm benimki her şeyi söylüyor :D Sapsarılar da çok tatlı oluyorlar kilo aldır ay nasıl tatlı bir bilseen

gurkanse

cevaplardan anladigim kadariyla bu is baya ugrastiracak,en iyisi kizim evin keyfini tek basina cikarsin.ben ona oyuncak neyim alayim :) herkese cok tesekkur ederim degerli vakitlerinizi ayirip cevap yazdiginiz icin

GULLUKAVAK

valla benim üstem asla alışmaz kuş ve sinek gördümü ağzı burnu titriyo garip garip sesler çıkarıyo hele bıyıkları bir geriliyokı gitar teli gibi oluyo bence doğaları gereği olmaz

Fkkdkdkd

Bilemiyorum

Gulyldz94

Benim kedim de kuşum da var fakat kedim kuşu değil bıraksam kafeside yiyecek minnacık ama içgüdüsel galiba yapışıyor kafesine aynı odaya koymuyorum o yüzden

bappatan

Kediniz biraz büyükmüş yavru olsa alışırdı rahatlıkla. Bu yüzden denemeden bilemezsiniz biz de ne desek boş :)