Kedimin Maması

Hyarencelik

Merhaba giriş katta oturuyoruz o yüzden karıncaların, böceklerin vb. şeylerin girmesi çok kolay olabilir malum kedimin maması da yerde tabağında duruyor ama her gece sürekli karıncalar geliyor sabah kalktığımda yemeğinden çok karınca oluyor tabakta. İlaçlama yapmıyoruz gider görmediğimiz anda yalar yer ise diye de ne yapmamızı önerirsiniz. Odayı kapatamıyoruz çünkü kullanılan bir oda ne yazık ki.

3 CEVAP

Mama kabını sirkeyle yıkayın. Yakınlara tarçın serpin. Sarımsak koyun. Bunları sürekli yaparsanız bir süre sonra gelmiyorlar.

Busedndn

Mama kaplarını koymak için yerden yüksek masalar var ondan alabilirsiniz bence :)

Hyarencelik

@busedndn evet o dediğiniz yöntemi denedik ama pek yararlı olmadı ve yerken zorlandı ne yazık ki ama yine de teşekkür ederim