Kedimin Tam Cinsi Nedir

kımı scottish straight der kımı baska sey tam cınsı nedır acaba

6 CEVAP

GULLUKAVAK

Çok tatlı bilemedim cinsini veterineriniz söyler ama zaten bosverın mınnoş işte tüyü kadar ömrü olsun

Lunas

Kediyi bana versenize ;D

Fkkdkdkd

Ayy yerim

Raubeyaz

Chinchilla ve Ankara kedisi gibi duruyor, cinsi önemli değil,

Einstein06

Biritish kırması olabilir

bappatan

Benim kızım Scottish Streight yavruluğuna çok benziyor. Safkan ise olabilir. Ama kırma ise gözleri iran kedileri gibi aktığı bölgeye bakılacak olursa. Ankara kedisi veya van asla değil. Yazdıklarımın arasında bi şey.