Pug Almak İstiyorum Evde Yalnız Kalabilirler Mi ?

HakanHaktan

İngiliz minyatür Pinçher’im vardı ve evde 5 dakika yalnız kalamıyordu.
Pug almak istiyorum. Onlar evde yalnız kalabiliyor mu ?

2 CEVAP

puglife

Pug cinsi köpeğim var, evde rahatlıkla yalnız kalabiliyor. Henüz neredeyse 7 aylık(yakında olacak)
Tuvalet eğitimi var ama iki katlı evimizde üst kata çıktığında merdivenden inmeye korktuğu için üst kata gelince 10 saat kadar çişini tuttuğu oldu, iyi eğitimli olduğu sürece sorun yok. Çok havlama gibi bir huyu da yok. Günlerce yalnız kalabileceğini sanmıyorum ama iş/okul tarzı şeylerde yalnız kalabileceğini düşünüyorum.

End_19

Alıştırmaya bağlı cinsle alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum. Bizim ki maltese biz çıkarken ağlıyor ama biz gelene kadar uslu uslu da bekliyor bizi