Acil Bilgisi Olan

Neslihan_14

Merhaba bugün kopek için teknovet fiproes 1.34ml damla aldım tek damlaya 50tl istedi veteriner fiyat normalmi bana fazla aldi gibi geldi nette tam satisini bulamadim ama kutu icerisinde 3 damla 50tl gibi bi görsel gördüm bilgisi olan varsa ona göre veterinerden diger 2 damlayida isteyecegim yada geri verip veterineri degistirecegim

5 CEVAP

Anonymus552223

1 taneydi benimki de

Anonymus552223

1 ay once bizim veterinerden ayni markayi 30 tl ye aldim. 10 kiloluk kopek icindi.

Neslihan_14

Böyle tek damlamı kutu icerisinde 3 damla 50tl gordum internete ama görsellerde nette satisı yok ürünün

Neslihan_14

Benim aldigimda 10-20kg arası kopekler için

Neslihan_14

Peki teşekkürler