İnternetten Mama Almak

lokum_sakiz

İnternette staılan mamalar tarihigeçmiş vs kötü dedi petshopçu.Ben reflex alıyordum petshoptan.Şimdi netten bu mamayı alacağım.Güvenilir mi?

7 CEVAP

Gamzessven

Petşoptan başka ne bekliyordunuz ki internet satışlarından kendileri satış yapamıyor tabiki önermez. Petlebi,*********,********* bu sitelerin hepsinden de alışveriş yaptım bi problem yaşamadım son kullanma tarihleri 2020 geliyor

Anonymus552223

Her zaman internetten mama aliyorum başka türlü batardik zaten. *** ********* ve petlebiden aldim. Sadece 1 kez tarihi geçik çikti onu da degistirdiler. Tarihini çogu satici yaziyor zaten ona bakarsaniz problem olmaz

yck

*********dan bayağa memnunum ve diğer sitelere nazaran uygun fiyatlı

Gamzessven

Son kullanma tarihi yazıyor arkadaşlar arkada ürün ilk geldiğinde bakarsınız yakın mı değil mi

lokum_sakiz

Haklısınız tabi ben ********* ve *********da reflex plus kitte gördüm ama

burada daha ucuz.Sğolun.

Arkadaşlara katılıyorum. Geçen gün bir pet shoptan yaş mama alacaktım internetteki fiyatının neredeyse iki katıydı. Çok abartıyorlar fiyatları.

berkwsx

ben petshopuma sorduğumda fiyatlar sizde neden bu kadar pahalı internette yarı yarıya diyince bana son kullanma tarihine 1 2 hafta kalmış ürünleri gönderiyorlar onu bitirmesi imkansız gibi şeyler söyledi