Kedimiz Var Köpek De Sahiplenmek İstiyoruz

kursatykaya

1 yaşında Russian Blue dişi kedimiz var. İçimizde bastıramadığımız bir köpek sahibi olma tutkusu da var. Nasıl bir köpek sahiplenmeliyiz ki kedimizle birbirlerine zarar vermeden sağlıklı yaşayabilsinler bunu merak ediyorum. Deneyimi veya bilgisi olan arkadaşlar cevap verebilirlerse çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler!

6 CEVAP

alacağınız köpek mümkün olduğunca yaşı günü küçük olmalı. kedinizin eve gelen canlıyı kendine tehtit olarak görmemesi gerekiyor. bu yüzden küçük orta ırk 35-50 günlük arası bir yavru edinirseniz işiniz daha da kolay olacaktır. ve kedinizin yanında fazla ilgi göstermeyin gelen yavruya

Köpek büyük olursa kediye zarar verir ama en mantiklisi köpeği küçük almak olur. Zaten sizin kedinizin ırkından görüyorum instada falan baya anlasabiliyor

Anonymus552223

Kediler çok manyak olabiliyor, cok dikkat edin basta, kopege saldirabilir. Kopekten degil kediden korkun yani

kursatykaya

Cevabınız için teşekkür ederim. Bir kaç araştırma yaptım konuyla ilgili eğer köpek yavru olursa kedinin herhangi bir atağı ciddi sonuçlara mal olabilir şeklinde görüşler var ama bu konuda bir bilginiz var mı

kursatykaya

Hala cevap bekliyorum

kursatykaya

American staffordshire sahiplendik 5 aylık. Açılışı göz kapağına tırmık yemekle yaptık. Dağ gibi pitbull kediden tokat yedi ya ölsem de unutmam o anı. Önerileriniz için teşekkür ederim