Kedim Bir Süredir Kusuyor

patiirma23

Merhaba, kedim 5 yaşında kısır ve dişi. 1 yıl önce benefit mamaya geçtik herşey normaldi ara ara kusmaları olurdu ama normal karşılanırdı. 3 aydır çok fazla kusmaya başladı veterinerimiz tam tarama kan testi ve genel muaynesini yaptı çok şükür bi problemi yok olarak çıktı. Bu süreçte nd tahılsız mamaya geçtik artık benefiti istemez olmuştu şimdi kusmaları durmadı üstelik midesi için kusma önleyici ve koruyucu mamayla karıştırıp vermeme rağmen. Bu duruma gelenleriniz oldu mu? Yardımcı olursanız kızım da ben de çok mutlu oluruz. Teşekkürler

3 CEVAP

Fatiko

Malt veriyor musunuz,? Tüy mü kusuyor?

Fatiko

Bir çok sebebi olabilir hızlı yemek yiyor olabilir sindiremiyorsa midesinde problem olabilir.

patiirma23

Evet hızlı yiyor ve sindiremiyor bence. Tuy kusmadi malt da duzenli yiyor. Saat basi 10 mama veriyoruz cok azalttik ama sorun duzelmedi. Her dk veterinere de gitmek istemiyorum hayvanin huzuru bozuldu