Kedim Gribi Atlatamiyor

Aebrup

Ben yaklaşik 4,5 ay önce bir kedicik sahiplendim tek gözü olmayan sahiplenmeden once grip nedeniyle antibiyotik tedavisi gormustu zate, benimle birlikte bu surecte de 2 kere antibiyotik tedavisi gordu ama naptiysam geciremiyorum gribini bazen araliksiz durmadan hapsiriyor o kadar cok hapsiriyo ki ve balgamli bi sekilde surekli temizliyorum hic sikinti degil ama cok uzuluyorum haline burnu hep tikali sumuklu rahat nefes alamiyor dogal olarak yemesinde icmesinde hicbir sikinti yok bunlar disinda genel hali de gayet keyifli ama cok korkuyorum bir sey olur diye bu sekilde surec atlatan olduysa destek olabilirse cok sevinirim

10 CEVAP

Esmonic

Tavuk haşlayıp tavuğa sürerek deneyebilirsiniz. Öyle belki yer. Gebze de oturuyorum yakınsanız buraya veteriner önerebilirim. Vitamin Macun olarak Gimcat multi-vitamin var ne kadar kediye verdiysem hepsi yedi :)

Gamzessven

Viyo reinforces kullanabilirsin bence. Bağışıklığı arttırmada etkisini gördüm ben. Diğer ürünlere göre hızlı da etki gösteriyor. 7 paket halinde satılıyor günlük bir paket verecek şekilde ama çok olduğu için yarım paket veriyordum ben. Kedinizin durumuna göre ayarlarsınız onu. Biraz pahalı gelebilir ama gerçekten etkili. Tavuk suyu,kefir yine evde verebileceğiniz ürünler. Eczaneden imuneks de alabilirsiniz bunlara ek olarak. Sürekli antibiyotik de vücut direncini düşürüyor mutlaka macun dışında bahsettiğim bu ürünler gibi ürünlerle destekleyin

Esmonic

Merhabalar, Geçici baktığım 2 aylık kedim de öyle sürekli hapşırıyor, burnu akıyor bir kere aşı yaptırdık. Bir kere daha olucak bu gidişle. Veterinerinize danışın. Vitamin vermiyorsanız, verebilirsiniz bağışıklığı güçlenir. Sağlıklı, mutlu günler. :)

Aebrup

Ya asla net bir sey soylemiyolar ki

Aebrup

Macun gibi bisi verdi bagisiklik guclendirir hep kullan dedi ama kedim asla yemiyor onu naptiysam basaramadim

Aebrup

Veterinerimiz Vitalicat verdi macun sevmedi mamasina koydum patisine surdum yok inat etti yemiyo oğlum, bende antibiyotik cok fazla almasini istemiyorum.. kocaelinin Golcuk ilçesindeyim uzak kaliyoruz malesef :(

Aebrup

Soylediklerinizi de uyguluycam cok tesekkur ederim❤

Benim kedim de o macunları yemiyor. Ağzının kenarına sürüyorum mecbur yalamak zorunda kalıyor. Harika bir yöntem değil tabi ki ama bazen mecbur

ipir

Bizde ayni dertten muzdarip tik ilk goturdugumuz veteriner 3 tane bagisiklik güçlendirici igne yapip gonderdi ama hala devam etti bizde baska veteriner arayışına girdik kan tahlili akciger filmi cekildi antibiyotik şurubu ve vitamin şurubu verildi 10 gun kullandiktan sonra tekrar başladı bu kez burnundan parça alinip İstanbul a gonderildi çok inatçı bir bakteri var dendi ve suanda antibiyotik bir hap kullanıyoruz 16. Gundeyiz ve çok şükür gayet iyi 22. Gün bitecek ilac kullanımı

Anonymus552223

Alerji olmasin, grip oldugundan emin mi veteriner