45 Günlük Kedimde Katı Gıdaya Geçemiyoruz Yavru Büyütenler Fikrinize İhtiyacım Var?

arkadaşlar 45 günlük oldu daha 1 günlükken buldum taşlar kum içindeydi birisi almış kutunun içine bırakmış plasantasıyla duruyordu göbek bağını ben kestim o günden beri büyütüyorum. son zamanlarda katı gıdaya geçmeye çalışıyoruz ama çok sancılı oluyor.

proplan aldım yemedi kesinlikle ağzına bile sürmedi.
kuru mamasını kullandıgım süt tozuyla ıslattım yine yemedi zorla yedirdim biraz bu sefer kustu sindiremedi.
yaş mama verdim çok iştahla yedi ama yine kustu.
şimdilerde süt tozunu kusmaya başladı ama hep yediği seyin renginde dışkısı gayet iyi sağlıklı hareketli ama hiçbir şey yediremiyorum. bugün çok kustugu için veterinere gidiyoruz ama sizinde fikirlerinize ihtiyacım var başınıza geldi mi ne yaptınız gelin konuşalım

16 CEVAP

hala kusmakta ne yazık ki bu gece yine veteriner yollari gorundu bize hills i/d yas mama veriyorum 2 3 saat icinde kusuyor 1 gunde 70 gr verdi yavrucuk zaten akranlarindan cok daha kucuktu iyice ufacik kaldi