Yardım Lütfen

Gizemyucel1

Merhaba pomerian cinsi köpeğim var kendisini sahipleneli 1 ay kadar oldu.. kendisi 8 aylık. Çok sakin uysal bir köpek. Havlamıyor bile bugun parkta gezerken golden cinsi bir köpek kendisine saldırdı. Öncelikle koklaşıcaklar oynıcaklar diye düşündüm ama zor aldım oğlumu elinden. İlk köpeğim.. ve korktum. Büyük cins köpeklerin saldırısından nasıl koruna biliriz. Ben büyük köpeklerden biraz korkuyorum..

1 CEVAP

Bbozyer

sokak köpeği gördüğünüz zaman yavrunuzu kucağınıza alıp sakince uzaklaşabilirsiniz. sahipli köpekse de henüz yaklaşmadan sahibini uyarırsanız sahibi gerekeni yapacaktır. küçük ırk köpekler ne yazıkki büyük ırklar tarafından dışlanabiliyor