Düşüncelerinizi Bekliyorum.

Rkandu11

Merhabalar , çok canım sıkkın. Ailem tatile gidecek. Kızım yolculuksa huzursuz olduğu için tatile gitmeyi düşünmüyorum. Evde yalnız bırakmıyorum genellikle. Canım sıkkın olduğu için tatile gidip evde bütün odaların kapısı açık bir şekilde rahatça dolaşsa mı diye düşünüyorum ki çoğu zaman odada kapalı oluyor çünkü bizimkiler basar diye çok korkuyorum ilgileniyorum sürekli. Hem benim için değişiklik olur hem kızım için iyi olur diye düşünüyorum. Ama sorun şu ki odasında kapalı uyuduğu zaman gözümün önünde olmadığı için merak ediyorum içim rahat etmiyor. Bir de gidersem bile 4-5 gün ev havalanmıyacak diye bir şey olur mu havasız kalması olumsuz bir şey oluşturur mu?

21 CEVAP

Rkandu11

Tören yürüyüşü yapmıyoruz da babam kilolu ve çocuk küçücük hayal bile edince üzülüyorum.

Rkandu11

Karpuz çekirdeği moralime iyi geldi kdkfdkkd Çok sağolun çok teşekkür ediyorum herkese :))

Rkandu11

Ben ailemden bile kıskanıyordum ilk zamanlar şimdi onlarla oyalanıyor diye mutlu oluyorum biraz dinlenme fırsatım oluyor. Ama benim çocuğum o kılına zarar gelmesini hiçbirimiz istemiyoruz tabi. Ben insanmışcasına sahipleniyorum , benim canım senin olsun derken ki mutluluğum gözlerimden okunuyordur Emin’im.

Rkandu11

Pekala çok teşekkür ediyorum, sağolun

Rkandu11

@bappatan , çok teşekkür ediyorum sağolun :))

Rkandu11

Çok teşekkür ediyorum sağolun :))