Köpek Alerjisi

Zehrasnmz

merhabalar 2 tane kedim var seneye ayrı eve çıkınca bir köpek beslemek istiyorum. Dün arkadaşımın işi olduğu için 1 yaşında jack russel cinsi köpeğine ben baktım. ama gece nefes tıkanmasıyla uyandım ve nefes alamadım. ventolin spreyle geçti ama ne zaman 10 dk yanında dursam nefes tıkanması yaşıyorum. bu alerji cinslere özgü müdür yoksa tüm köpeklere karşı aynı mıdır alerji. düzgün yazamadığım için kusura bakmayın iyi günler.

2 CEVAP

Ahmet9494

Bazı cinsler diğerlerine göre daha fazla alerjik durum yaratabilir sizin için veterinere danışın en uygun cins köpek hangisini derse o cinsle temas edin alerjik durumu görmek için

Hipoalerjenik ırklarvar