Profine Kitten Kedi Maması

Deliladilan

arkadaşlar, ilk defa denemelik Profine kedi maması aldım içeriği güzel gibi kedim de ilk seferde severek yedi n&d den geçtim bu mamaya çünkü kedim artık yemiyordu. sizce iyi bir mama mı kullananlar benimle paylaşırsa sevinirim :)

5 CEVAP

Deliladilan

teşekkür ederim :)

toffy_the_cat

Güzel bir mama ama ben kullanamıyorum

Deliladilan

Neden ki? Bildigin mutlu mutlu yiyor o kadar zaman bosuna n&d kullanmisim gibi hissettim :/

ND daha iyi tabiki ama profine da iyi. Damak tadı profine’ı daha çok beğendiyse ondan devam etmenizde hiçbir sakınca yok.

melikealgin

Ben profine yavru kedi mamasıyla başladım gayet begeniyodu.Tüylerini yumuşacık yaptı.Icerigi de cok guzel fiyatı da 10 kilo alınca cok uyguna geliyor.Şimdi kısırlaştırılmış mamaya geçtik profineda.Ondan da memnunuz :)