Arkadaslar Ben Sus Kopegi Aryorum Yardimci Olurmusunuz

tuncer06

arkadaslar kopek beslemek istyorum evimde bana arkadas olacak yanimda olacak sus kopegi istyorum yardim ederseniz cok sevinirm

14 CEVAP

Fsena

Süs köpeği neden?
Barınaklara gidip ordan bir canın hayatına dokunsanız eminim dünyanın en mutlu insanı olursunuz
Hem kötü durumda muhtaç olan bi can kurtarmış olursunuz

Hilakyol

Arkadaş gerekeni söylemiş. (@Fsena)

Anonymus552223

Yaz tatili icin kopek alip sonra salanlar var. Veya sıkıldiklari icin. Bu kopeklerden sahiplenin illaki kendinize gore bir minnak bulursunuz

toffy_the_cat

Çok ırk önerisi istersen malteseler sevimli hipoalerjenik ve minnoş.Fakat barınaktan sahiplenmen daha iyi olur

BalliBadem

Köpek evde tuvalet konusu sıkıntı oluyor ve aıkılıylr diyw biliyorum kediyi düşünmeniz daha rahat olur

Yorkshire terrier en iyisi

Sudeckmkc

Barınaklarda cins olmayan cins olan bir sürü can sahiplenilmeyi bir yuvaya sahip olmayı hayal ediyor. Satın almayın sahiplenin.

toffy_the_cat

Aslında cins olmayıp sokaktan sahiplenmek 109 kat daha iyi.

Ayse_naz_G

Sahiplenmek en iyisi bulabilirmiyim diye birşey yok heryer cins kedi kopek kayniyo.

tuncer06

arkadaslar yanlis anlamyin beni bende kopek var getirdim 4 tane koye gonderdim orda beslyorum bitanede evde beslemek icin bunda kotu bsey yok haklisiniz emin olun bend sizin dusuncenizdeyim kusra bakmayin sadce soyledim

tuncer06

cok tsk edrim hersey icin herseyden onemli olan sey bu hayatta guzl bi dost kazanmam olur

tuncer06

oneriniz icin tsk edrim barinaklardan bulma sansim olurmu?

tuncer06

cok haklisiniz benim.de istegim bu bitane olsun herzman yanimda olsun eve geldigimde sicak bi ortamla isinalim cnku bir can beslyosunuz ve herseyden bi cok insandan daha iy ve dost olyor

tuncer06

nasip olursa yarin barinaklari gezecem ilk isim o olacak bizler bu.skilde devam edersek ortada pek bi sorun kalmycak haberlede gorduk neler yapiliyor sadce siz.biz sahiplenmekle sokak hayvanlari sahiplenmyor ilk sorun sizce ne ? yada neler onerilir bunlara bakmak lazim eger yanlissam soyleyin