Kızım Döndü

limis

Arkadaşlar döndü yavrum. Ön sol patisini incitmiş henüz pire göremedim. Sirkeli suyla sildim biraz. Sürekli bağırıyor. Diğer kedimi görmek istiyor sanırım ama ayrı tutuyorum şimdilik. Stronghold damlamız mayıs 17sinde yapilmisti etkisi devam eder diyenler olmustu bilgilendirirseniz sevinirim. Sanirim ciftlesmemis de hic kötü kokusu pespayeligi yoktu mümkünmüdür?

22 CEVAP

Gozdetemizel

Okdr sevindim ki anlatamam.artik hemen kisirlastirin ki bidaha tesebbus etmesin.bizimki de 2 kere tuydu ama bahceyle sinirli kaldi,kilo bekliyoduk kisirlastirma icin.kilosu uygunlasinca yaptirdik simdi pamuk gibi kucakta bahceye cikarinca bile cirpiniyo iceri girmek icin

PandAiluroSena

Gözünüz aydın :) Ben de bugün Stronghold damla kullandım bana da etkisi en fazla 1 ay sürüyor dendi, Mayıstan beri koruyacağını sanmıyorum hem de bayadır dışardaymış

limis

Ben de dün ümidi kesmiştim. Kalan mamasını döktüm evin önünde köşeye dışarıdakiler bari yesin dedim. Gece 2 gibi eve döndük yemişler mi bi bakayım diye eğildim. Hemen yanında dogalgaz bağlantılarının oldugu küçük bi dolap gibi bi bölme var. Eğilir eğilmez gözgöze geldik. Eğilmesem göremezdim yani. Görünce miyavlayip kaçtı hemen yandaki arabanın altına. Sesini duyunca emin oldum. Zor çıktı kaçmaya falan da çalıştı ama tuttum birakir mıyım :)

limis

Bu ay mama aldım yaptıramam. 2 3 hafta sonra umarim yaptırabilirim. Hic fiyat falan da sormadim ne kadara yaptirdiniz?

Çok şükür çok sevindim dönmesine

pinarcaya

Ben gecen aylarda 400 tlye yaptirdim.

Gozdetemizel

Biz yurtdisindayiz ve malesef burda fiyatlar fahiş.oncesinde yapilan kan testi 600 tl ye,kisirlastirmada 1900 civarina geldi kisacasi 2500 u bayildik turk parasina karsilik.