Kızım Döndü

limis

Arkadaşlar döndü yavrum. Ön sol patisini incitmiş henüz pire göremedim. Sirkeli suyla sildim biraz. Sürekli bağırıyor. Diğer kedimi görmek istiyor sanırım ama ayrı tutuyorum şimdilik. Stronghold damlamız mayıs 17sinde yapilmisti etkisi devam eder diyenler olmustu bilgilendirirseniz sevinirim. Sanirim ciftlesmemis de hic kötü kokusu pespayeligi yoktu mümkünmüdür?

22 CEVAP

SistraMila

Gözünüz aydın

eylemcaliskan

Aha. Ben demiştim :) Çok sevindim dönmesine. Bebişinize ve size mutluluklar dilerim

pinarcaya

Ciftlesip ciftlesmedigini birkac ay sonra anlarsiniz:)

toffy_the_cat

Ay çoook sevindim ya.

Hilakyol

Ne kadar zaman sürdü gelmesi ? Bizimde beklediğimiz bir kedimiz varda..

Sselin1

Kiyamam ya nasil zayiflamis disariyi hic bilmeyen kedinizin sag salim eve gelebilmesi gercekten dusuk bir ihtimal cok sanslisiniz. kedinizin kacma sebebi kızgınlık tabi evde o kadar stres yasamis ki eve girmek bile istememis, tekrar kacmaya calismis. Tabi korkudan dolayi da olabilir. O an kimseyi tanimiyorlar cunku. Bizimkinin de ufak kacma girisimleri oldu ama binanin iciyle sınirli kaldi. kisirlastirmak icin yasinin gelmesini mi bekliyorsunuz ya da benzeri bir sorun mu var. Umarim en yakin zamanda kisirlastirirsiniz siz de kediniz de rahat edersiniz cok gecmis olsun.

limis

Pardon haziran olacaktı. Üstünde pire göremedim fırçaya da bi şey gelmeyince acaba dedim.

Ayse_naz_G

Çiftleşmişse bile birkaç haftaya anlaşılır.Gözünüz aydın.

Eğer kızgınlıkta kaçtıysa çiftleşmemiş olma ihtimali neredeyse yok. Bence bebeklere şimdiden yuva aramaya başlayın eşinize dostunuza söyleyin :).

Lunas

Gözünüz aydın ❤️

limis

Yaralandığı için belki yapamamıştır bi şey dedim. Memeleri de normal görünüyor şimdilik. Hic hamile kedi de bakmadım araştırma yapmam lazım.

minnoskoss_123

Çok şükür, çok sevendim:)

Gozdetemizel

Ya hamile olsun bisverin sagsalim geldi dondu ya cok sukur.daha dungece baktim kizim kacti olarak actiginiz posta ve Allah yukarda artik o kediden haber gelmez diye gecirdim icimden.yuce Rabbim beni utandirdi iyi ki utandirdi.nasil geldi evi geri mi buldu yoksa ?detay verseniz olur mu cok merak ettim

limis

Haziran temmuz yıllık aşıları var yaptırıp kısırlaştırayım istedim ama olmadı. Apartmanda kısırlaştırılmamış bi erkek kedi vardi. Onların kapısına gidiyordu en fazla.
@hilalakyol 11inde kaçtı. 17 gun falan yani. Siz de bulursunuz umarım yavruyu.

Anonymus552223

Hamileyse bile gebeligin baslangicidir henuz oluşmamistir yavrular, suan kisirlastirabilirsiniz vakit kaybetmeden. Gozunuz aydin