Kedi Çimi Ne Zaman Verilmeli ?

berkwsx

3 aylık bir oğlum var kedi çimi yetiştirip vermeyi düşünüyorum 3 ay erken mi olur ne zaman vermeliyim ?

8 CEVAP

Gozdetemizel

Verebilirsiniz bizimki yuzune bakmadi.ama bahceye kacarsa yaptigi ilk hareket cime gitmek oluyor,hani cocuga evde hamburger yparsiniz yemez de gider disarda tutturur ya o hesap.ztn 15-20 gune o cim soluyo.biz malt veriyoruz

Bence kedi çimi yerine malt macun verin. Çünkü çim tüyleri kusarak atmayı sağlıyor, malt ise midede dağılmasını sağlıyor yani dışkı yoluyla çıkarmasını sağlıyor. Yok illa çim vericem derseniz şu anda yetiştirip verebilirsiniz.

Anonymus552223

Bizimki de kedi cimi olarak satilani degil siyez bugdayi çimini sevdi. Arada kirpip hergun sularsaniz solmuyor. Yedirin bence zarari olmaz, seviyorlar cunku

BalliBadem

Biz kaliteli çim aldık kedi çimi değil normalimden yetiştirdim çok seviyor hergün yiyor heralse tadını seviuor zaten bisürü vitamin sağlıyormuş kedilere

berkwsx

Peki kusuyor mu yiyince

BalliBadem

Hayır

BalliBadem

Bizimki zaten diğer kedilere göre az tüy döküyor

pinarcaya

Benimki de cime bakmadi bile. Trixinin cimli malt macununu veriyorum.