Sokakta Beslediğim Kediler Reflex Yemiyor

LasTRomaNce

Merhabalar sokakta beslediğim kedilere reflex mama veriyordum 1-2 ay boyunca verdim sonra yememeye başladılar.Sevmedikleri içinmi yoksa bir sorun olduğu için mi yemiyorlar? Birde sevebilecekleri uygun fiyatlı bir mama önerir misiniz? :)

12 CEVAP

Anonymus552223

Mamayi hava alan şeyde biraktiydaniz kokusu kacmistir, kokusu kaçarsa yemezler, yeni mama aldiginizda kariştirip verin

Sselin1

Burdakiler gibi ezber mama tavsiye etmemisler derken ?? mamayi inceldigimi göstermek icin Illaki mamanin icerigini kopyala yapistir mi yapmam lazim:)
Siz sokak kedileri icin hangi mamayi tavsiye ediyorsunuz merak ettim gercekten cok anliyorsaniz link atmak yerine fikrinizi belirtin. Ya da burdaki yorumu yermek yerine sadece attginiz sayfayi övün olsun bitsin.

LasTRomaNce

Yanlış anlama lütfen,ben reflex'i kafaya taktığım için almıyorum markette en uygun fiyatli ve kaliteli mama o olduğu için onu alıyorum.

Hep mama yemekten bıkmış olabilirler arada sırada uygun fiyatlı yaş mama alıp verebilirsiniz best petin de güzel uygun fiyatlı kuru kedi mamaları var

Belki tarihi geçmiştir. Açık alıyorsanız kesin tarihi geçmiştir hatta.

Sselin1

Felicia nin balikli mamasini cok seviyorlar. Ama arkadaslarin dedigi gibi mama bayatlamis vs olabilir.

Trendline

toffy_the_cat

Mama bayatlamıştır yüksek ihtimal ayrıca bu yazıyı şiddetle okumanızı tavsiye ederim.Buradaki gibi ezber mama tavsiye etmemişler ve özellikle belirteyim güzelce incelemişler.

mehmet16

mito al severler

toffy_the_cat

Of of.İçerik okumadan araştırmadan konuşmayın.Mito çok berbat bir mama.

Gamzessven

Buraya yazılanlara ezber deyip sürekli içerik kopyala yapıştır yapılan konu başlığının linkini bırakıyorsunuz bu da ezbercilik. Bi konu biraz popüler olduğunda hemen ona yönelip kabul ediyor insanlar anlamıyorum

toffy_the_cat

Reflexten ucuz ve kalitelileri de var.Reflex reflex takmışsınız kafayı.Ucuz ve kaliteleri olduğunu kabullenemiyorsun6z.Ucuza aynı kalite var.Biraz araştırma yapın.Sadece reflex ve enjoy tavsiye ediliyor.Neden faerklı öneri yok hiç?Ayrıca fikrimide belirtirim.Aro,Forlance,obivan,liva Reflexten ucuz ve obivan hariç hepsi et içeriyor