Sızce En Korumacı Hangısı

BENU

kopek almak ıstıyorum en korumacı hangısı

6 CEVAP

firatbasaran

Presa canario ve dogo besledim gayet iyi koruma köpeği olurlar. Diğerlerini beslemediğim için kesin birşey söleyemeyeceğim ama cane corsa, French mastiff gibi türlerde iyi diye biliyorum. Biraz da yetiştirmeye ve eğitime bağlı tabi o faktörde önemli.

AllyNewt

Korumacı derken büyüklük ve güç olarak baş edebileceğin bir türü seçmende fayda var. Aksi halde kontrolden çıktığında sen onu kontrol edemezsin. Veya baştan iyi eğitilmiş bir yetişkin büyük cinse bakıver.

Margo

Cane corso ve alman kurdu iyi bence

AlperUzel

Alman çoban köpeği

TUGCETORE

golden neden dersen golden bekyrıcaçilik o/o 100 ve ayrıca onun eğitimide çok kolay

Phentos441

Kangalll