Kedimi Ne Zaman Taramalıyım ?

berkwsx

3 aylık bir oğlum var tüyleri uzun ve döküyor petshop 6 aylıkken taramaya başla dedi ama internette küçükken alıştırın diyor sizce ne zaman taramaya başlayım

4 CEVAP

Sulecrn

Kedim 2.5 aylık hergun olmazsa 2 güne 1 tariyorum. Cinsi tekir

SistraMila

Aklıma gelince tarıyorum ben kedinize göre ayarlayın. Ben nafile tarıyorum gerçi tüyleri kısacık dümdüz öyle aşırı sık da değil. dökülmüyor üstüne tararken tüye değil deriye denk geliyor tarak. tarağı aldık süs durmasın diye kullanıyorum :D

SistraMila

Asıl söylemem istediğimi yazmamışım. Kedinin ihtiyacı varsa küçüklükten başlayın diyecektim.

busbar

Bence simdiden alıstırmalısınız büyüdüklerinde alısmamıs oldukları seylere karsı daha takıntılı oluyolar sert olmayan bir fırcayla en azından alısması için taramaya baslayın canını acıtmadan sadece bu olaya alısması amacıyla .