Mart Ayında Kedilerin Kızgınlık Halleri

tekir59

Merhaba, petlebi ailesi.
Bizim tekir kedimiz daha 4,5 Aylık fakat mart ayı geldi ve korkularimizla yüz yüze kaldık ufacık olmasına rağmen kızgınlık halleri basladi. Küçük olduğu için kisirlaştiramiyoruz da Hormon ilacı diye bir sey duydum nedir nasıl kullanilir bi etkisi varmıdır merak ediyorum aranızda kullanan yada bilen varsa bilgilendirebilir mi bizleri? :)

2 CEVAP

aycamnkse

kesinlikle kullanmanizi onermem cesitli hastaliklara yol acar ve hayvancagizin hormon dengesini alt ust eder.en iyisi kendi haline birakmaktir.

umut61

4.5 aylık kedi nasıl kızışmış hayret ettim. Nasıl halleri var anlatırmısınız?