Kedi Yıkamak

Hilakyol

Kedi yıkadıktan sonra ne öneriyorsunuz çok titriyorda .d

9 CEVAP

Gamzessven

Çok korktuysa da olabilir. Kurutun bir an önce. Battaniyeye sarılı dursun biraz suyunu emdirdikten sonra

BenNisa

Bir havlu alın kediyi sarın ve kediye sarılın. Zaten o kendine gelince havludan çıkacaktır.

BenNisa

Bir havlu alın kediyi sarın ve kediye sarılın. Zaten o kendine gelince havludan çıkacaktır.

PandAiluroSena

Banyo suyunun sıcaklığını iyi ayarlayın, ben de kedimi yıkıyorum hiç titreme falan olmuyor. Kurutma aşamasında ilk kuruladıgınız havludan sonra baska bir kuru havlu alıp onunla kurulamaya devam edin okşar gibi, fazla su gidince o kendisi tüylerini yalayıp kurutuyor

Eğer durursa saç kurutma makinesiyle kurutabilirsiniz.

Fsena

Kedi için küçük bir kutu ayarlayın
İk tane yarım litrelik su şişesinib içine baya sıcak su koyun
Küçük kutunun kenarlarına suyu yerleştirin
Suların üstüne bi havlu koyun
Yavruyuda oraya yerleştirin
Titremesi kısa süre sonra geçecektir
Ama bir daha kedinizi yıkamanızı önermiyorum
Onlar kendilerini dilleri ile temizliyor zaten

Fatiko

Yıkamayın lütfen hasta oluyorlar

Sselin1

Cok gerekli olmadikca kedinizi yikamayin kedilerin yıkanmaya ihtiyaci yoktur Eger yikamaya ihtiyac duyarsaniz yikama bittigi anda hemen havluya sarin islanan havluyu baska havluyla degistirim nazikce kurulayin. Sonrasinda Kesinlikle düşük ayardaki fön makinesiyle biraz uzaktan kurutun birnin tutmasi lazim tabi korkabilir cunku. Ruzgarli bir odada da birakmayin. Battaniye vs varsa hemen uyurlar zaten. Kulaklari sicaksa sorun yoktur.

Hilakyol

Cevaplar için teşekkürlerrr
Ve evet gerekli olmadıkça yıkamıyorum tabii ki de bunu farkındayım :)