Sokak Kedileri

Neslihan_14

Merhaba sokak kedileri için mama önerileri isteyecektim severek yedikleri saglikli uygun fiyatlı mama önerisi olanlar yardimci olurmusunuz

5 CEVAP

Enjoy, obivan ya da aro tercih edebilirsiniz. Bütçeniz daha fazlaysa golosi olabilir.

toffy_the_cat

İlk seçenek golosi.Sonra liva,Forlance,obivan,aro olabilir ama benimkiler aro yemesi belirteyim.(obivan hariç hepsi en az %39 et içeriyor)

toffy_the_cat

İlk seçenek golosi.Sonra liva,Forlance,obivan,aro olabilir ama benimkiler aro yemesi belirteyim.(obivan hariç hepsi en az %30 et içeriyor)

pinarcaya

Ben enjoy aldim.

Neslihan_14

Enjoy sevmediler pawpaw zararli gibi geldi tuy dokmeye basladilar aşırı patisera sevdiler gibi ama oda 100tl uzeri haftada 15 kg yetmiyor bize daha uygun sevdikleri ve uygun fiyat bilmedigim birçok mama varmis teskurler soylediklerinizide deneyecegim