Kedi Malzemeleri Marka Ve Türleri

Lunas

Sahiplenme işlemimin ihtimali hayli yüksek. Şimdiden eşyalar arıyorum. Her lazım olan eşyadan alacağım. İstediğiniz KALİTELİ şeyleri önerebilirsiniz fiyatı abartılı olmasın yani hadi iyi ama mesela 1 kgsi 300 tl gibi olmazsa iyi olur. Diş kaşınma oyuncağı gezdirme tasması dahil yani. Üşenmeyenlere güveniyorum :D

12 CEVAP

Tam1cat

Sana 10 kg si 300 liralık mama önerildi, 1 kgsi değil

toffy_the_cat

7-Çelik Mama Ve Su Kabı

8-Taşıma Çantası

8-Taşıma Çantası 2

9-Tüy Toplama Eldiveni

10-Furminatör

11-Tırmalama Tahtası

12-Kedi Yatağı

13-Birkçtane Oyuncak

14-CatNip İsteğe Göre Seçiniz

yasemengoc

Kedi mi köpek mi ?

Lunas

Kedi :)

minnoskoss_123

Biz kedime bu mamayı buradan alıyoruz 1,5 Kg’si yaklaşık 80 ₺ oluyor.

minnoskoss_123

10 Kg almak çok mantıksız çünkü çok çabuk bozuluyor. 1,5 Kg 1 ay yetiyor.

toffy_the_cat

10 KG almak çok mantıklı.Dğzgğn mufaza edemeyenler bozar mamayı .Ayrıca az önce internetten mama alamıyordun ikna mı ettin.

toffy_the_cat

Matisse 10 alamazsan diye listeyi 1.5 kg ile yapacağım.

1-Matisse Kitten Mama

2-GimCat Kitten Yaş Mama

3-GimCat Kitten Malt

4-GimCat Kitten Sticks

5-Reflex Aktif Karbonlu Kedi Kumu

6-Kum Kabı

Biraz daha ekleme yapacağın.Linkler ********* ve ********'a ait.

Kesinlikle 10 kg almak en mantıklısı. Kuru mamayı nemsiz bir ortamda içinde hava kalmayacak şekilde muhafaza edersen son kullanma tarihine kadar dayanır. 1,5 kilogramı 90 lira falan ND’nin, 10 kg alınca 1 kilosu 30-35 lira falan oluyor. İki kediye 10 kg 3-3,5 ay yetiyor. Tek kediye 6 ay yeter. Ve inanın kuru mamalar 6 ayda bozulacak olsaydı İtalya’dan geldiği için tüm mamalar elimize bozuk gelirdi.

Tam1cat

Ben en son nisanda golosi 20 kilo aldım, ne bozulma var ne de başka bir durum. Mamayı saklamayı beceremezseniz tabi bozulur

minnoskoss_123

Ben de o yüzden dedim. Saklama işi çok önemli. Yoksa saklayamazsınız paranız boşa gider. Riske girmeye gerek yok diye 1,5 Kg alıyoruz biz.

Lunas

Teşekkürler, bugün babama anlatacağım :)