Köpeğim Bana Sadık Mıdır

potterim

merhabalar artık Potter'ı biliyorsunuz. Jack russell onu 2-3 aylıkken sahiplenmiştik artık kaçmaz dimi.Biz yazın bulgaristana gidicez ama pottersız bende babanneme sorduk potter'a sen bakarsın dimi dedim babannem bakarım nolucak dedi bende babama söylüyordum babamda o benki o zamana kadar kaçar özgür hayatına gider dedi ama benim potter konusunda hassas olduğumu biliyor sizce neden böyle birşey söyledi

5 CEVAP

potterim

15 günlük kısa bir tatil hem potter babannemi tanıyor veterinerede sorduk 15 gün birşey olmaz sorun yok dedi yinede sizede danışmak istedim yoksa ben ve pottersız asla yinede teşekkür ederim

aycamnkse

bakin onceden bu tur seyleri dusunmeniz gerek babaannenize vermeniz kopeginizin psikolojisini bozucaktir.yemegini yemeyecektir sizi gittiniz ve hicbir zaman donmeyeceksiniz sanar.hatta ben bazi kopeklerin bu yuzden intihar ettigini bile biliyorum.neden almadan once dusunmedinizli bunlarii

potterim

aynen pasaport çıkartmak istiyorum ama o hayvana takılan cipler bazen öldürücü olabiliyormuş ama ben yine veterinere sorarım yoksa hem orayı potterında görmesini benle beraber olmasını isterim :)

aycamnkse

peki siz bilirsiniz tabii iyi en azindan kisaymis :) uzun olsaydi neler olurdu bilemiyorum acikcasi :)

aycamnkse

evet hem potter icinde guzel olur :)