Kedim Bana Küs Mü Ne Yapmalıyım?

seymavc

Kedimle yalnız yaşıyorduk ailemin yanına geldik köpeklerimizde vardı köpeklerle anlaşamadı tıslıyor sürekli ama bana da tıslıyor sürekli kaçıyor benden sizce küs mü ne yapmalıyım?Yaş mama, oyuncak vs aldım ama hala bana bakmıyor.

2 CEVAP

ipekusta

Ortam değişikliği olduğu için yeni yere alışmaya çalışıyor ve köpeklerle anlaşması uzun zaman alabilir , sizin de üzerinizde köpek kokusu olduğu için tıslamanın sebebi çok büyük bi ihtimal budur. Kaçması tıslaması korku ve tedirginlik belirtisidir

Bbozyer

kedi ve köpek sahibi olarak bu durumu çok iyi anlıyorum. köpüşümüz geldiğinde de kedim benzer tavırlar sergilemişti hatta bu durum beni ağlatmıştı bile ama zamana bırakmanız gerekiyor. bizimkiler birinci haftadan sonra aynı kaptan su içer oldular.