2 Ay Boyunca Dışarıda Yaşayan Kediyi Evde Bakmak

Kedim 2 önce doğdu doğduğundan beri dışarıda kediyi eve götürüp bakacağım. Sizce sıkıntı olur mu aşılarını daha yaptırmadım İstanbul a gidince yaptırmaya başlayacağım dediğim gibi hayvan mutlu olur mu zaten tek gözü görmüyor kedimin beni çok seviyor alışık ama evde mutlu olur eve alışır mı tavsiye verir misiniz nasıl alıştırırım alışır mı vs.

4 CEVAP

ipekusta

Hayvan bakmak büyük bir sorumluluk ister,siz bu sorumluluğu layığıyla yerine getirebilecekseniz hiç düşünmeden ona evinizi açın derim. Farklı bir ortamdan geldiği için birkaç saat veya birkaç gün yadırgayabilir bu tamamen kedinin karakteriyle alakalıdır ama elbette alışıp sizinle mutlu bir yaşam sürecek. Tuvalet konusunda içgüdüsel olarak kuma yapıyorlar zaten sizin kumun yerini bir iki defa göstermeniz kuma yapmasına yardımcı olacaktır. Dışardan geleceği için birkaç hafta bağışıklığının güçlenmesi için vitamin takviyesi yapmanızı öneririm

Alışır daha küçükmüş zaten bende kedimi 2 aylıkken sahiplenmiştim

Daha önce kedi baktık zaten o yüzden sorumluluk alabileceğimi düşünüyorum

Gamzessven

Zaten en erken 2 ayllıkken sahiplenilebilir. Alışır tabiki eve kolayca. Sahiplenebilirsiniz