Kedimin Dışkısının Dış Kısmında Arada Kan Görüyorum Ne Yapmam Gerekiyor?

fmcevik

Kedim kısır ve dişi cinsiyeti kedimin iştahı yerinde bol su içer halde hareketli ama dışkısında kan oluyor ara ara veterinere götürdüm rontgen çekildi midesinde cisim varmı ona bakıldı. Temiz çıktı Tüm aşıları tam anal kesesi açıldı veteriner tarafından problan somonlu mamayı değiştirdim nd kabaklı bıldırcınlı narlı mamasından vermeye başladım düzeldi gibi oldu şimdi ara ara tekrar dışkısında kan görmeye başladım şimdi dışkı testi yaptıracağım yarın nasıl bir yol izlemeliyim bilememdim fikriniz benim için önemli veterinerimiz korkmanız gereken birşey yok diyor ama bu kan durumu beni korkutuyor. fotoğrafta olan dışkıda damla damla dışkı sonunda kan geldi.

2 CEVAP

eylemcaliskan

Merhaba. Kedilerde iç parazit bile dışkıda kan görülmesine sebep olabiliyor. Siz yine de testlerinizi yaptırın ama yaptırana dek canınızı sıkmayın. Veterinerinizin de dediğine göre muhtemelen ciddi bir şey çıkmayacaktır. Geçmiş olsun.

fmcevik

iç dış parazitleri yeni yapıldı. herşey tahlilde belli olur sanırım bakalım