Ne Yapmalıyım

Hyarencelik

Arka bahçemizde 2 yavru kardeş gelmişti bizde binadaki sakinler ile beslemeye yemek vermeye başladık ama birden bire erkek yavru kedi ortadan kayboldu ne bir haber ne de bir ölü vardı ortada dişi olan sürekli miyavlıyor eve alamıyorum kedim erkek ve kediye zarar veriyor giriş katta oturuyoruz ve kedi sürekli cama geliyor ve telleri dişleri ile ısırıp yırtıyor barınağa bırakalım diyoruz barınaklara da pek güvenemiyorum ne yapacağım bilmiyorum sürekli miyavlıyor yanına gittiğimiz de mırlaşıp duruyor kıyamıyoruz da

3 CEVAP

Sahiplendirmeyi deneyin asla barınağa bırakmayın sonu ölüm olur

MARYN

barınaklar çok kötü asla bırakmayın biz orada tutulan canları da sahiplendirmeye çalışıyoruz mümkün mertebe ilan açarak. siz de ilan verseniz bir yuva bulmayı deneyin önce. barınaklar hastalık yuvası yazık olur

Anonymus552223

Barinak dediginiz yerde de kediler otel gibi ölene kadar kalmiyor. Onlar da saglikli hayvanlari başka bir sokaga birakiyor. Tabi bu sirada barinaktan hastalik falan kapmazsa. Bosu bosuna hayvani yerinden etmis olursunuz. Hem ne kadar zarar verebilir ki bir kedi.. besleyebildiginiz kadar besleyin ve kesinlikle kisirlastirin. Yoksa 5 tane kediyle daha ugrasmak zorunda kalirsiniz