Whiskas 2-12 Yavru Kedi Maması

Lunas

İçeriği nedir? Migrosta bu vardı.

16 CEVAP

BeyazIm

kediyi daha sahiplenmediysen böyle ortam ve imkan ile sahiplenmemen kedi için daha hayırlı bir hareket olarak.. Biz eşimle evimizde 2 kedi artı tüm muhitimizdeki sokak kedilerine bakıyoruz ve öyle şeyler görüyoruz ki düzgün koşulu olmadığı halde evcil bu yavruları alan.. Sahiplenmemen en iyisi çünkü tıpkı bir çocuk gibi düzenli veteriner sağlık kontrolleri mama kum vs masrafları var.. Baban daha baştan duruşunu sergilemiş en iyisi o kediye iyi bir hayat sunacak birinin sahiplenmesi

darknight53

Hiç internetten alma imkanın yoksa metroda aro kedi maması var market mamalarından bir tek bunu tavsiye edebilirim seninki yiyebilir mi bilmiyorum benimki 8 , 9 aylık yiyebiliyordu . Yanlış bilmiyorsunuz petshoplar gerçekten kazıkçı , + olarak veterinerler çok daha beter . Fiyatlar bu haldeyken ne yapıp edip internetten almaya çalışın bence .

limis

Çöp

toffy_the_cat

Whşdkasın kötü bir mama olfuğunu bilmeyen kalmadı değil mi?Ölsemde yedirmek çocuklarıma.Yedşrtmem.Alanı görsem derim.zBerbat bir mama.İöeriğinş merak etme zaten rezalet yani.Migrostan mı alacaksın illa mamayı

Lunas

Başka mama satan bir yer yok ve arkadaşımı kedime verirken görmüştüm. O an hatırlayamadım hemen sordum. Bazen aklımdan gidiyor böyle şeyler. Petshoplar kazıkçı diyor herkes. İnternetten de sipariş veremem babam buradan zorla ikna edebildim yarın tekrar gidip bakacağım mırmır varsa da alacağım.

toffy_the_cat

İnternetten alınca daha ucuza geliyor.Bunu söyle.Daha karlı ve rahat olursunuz.MırMır sadece kum ve yaş mama birde

Lunas

Söyledim sana internetten mama almıcaz diyor :( Bir de kargo parası :/

Sulecrn

Kedinizin masraflarini ve sagligini düşünerek sahiplenmeniz gerekirdi bence :)

Sulecrn

Eve değilde ilçedeki kargo subesine getirttirip ordan gidip alabilirsinjz bence whiskas çok kötü hayvancagiza yazik olur

Ebrarh

kedi alırken masrafları düşünmen gerekirdi bence ucuza hayvanı sağlığından yapma

Lunas

Daha sahiplenmedim bir de vermiyorum verilirken gördüm, toffy_the_cat malesef 1.5 kg almalıyım annemlere daha masum görünür fiyatlar :/ Yarın bir petshopa gideceğim, orada tam paket satmayıp poşete doldurup istediğimiz kadar veriyorlardı. Açık ta değildi. Markasına bakacağım iyi ise de alırım. Bir poşet 2,5 falandı :)

nidaxu

evet kötü bir mama olabilir ama benimkiler bayılıyor. paketini görünce bile çıldırıyolar. haftada 1 kere veriyorum ben. ödül maması niyetine. evet içeriği kötü olabilir ama bu kadar sevdikleri için dayanamayıp alıyorum ben.

Whiskas’ın da fiyatı pek masum değildi diye hatırlıyorum. En son bir buçuk iki sene önce yanımda mama olmadığı için migrosun önündeki kedilere vermek için almıştım. 500 ya da 700 gramı 14 liraydı. Ayrıca aynı şeyleri tekrardan yazmak istemedim, whiskasla ilgili diğer soruya yazdığım cevaba da bakın.

toffy_the_cat

1,5 kg 19 kg ge kg ye gelen fşyatın 2 katı.Aikene daha nasm gelir asıl.ben hep öyle yapıyorum.Maeket mamalarının hepsi berbat.İnternetten almaya ikna etmek tek seçenek.PetShopa da inanma çok.Bayat mamaları alıp pakete joyuyo sonra size poşetle veriyor belki.Gğvencesş yok