İkinci El Kapalı Kedi Tuvaleti Talebi?

eylemcaliskan

Arkadaşlar merhaba. Öncelikle soru cevap kısmını bu tarz bir şeyle meşgul ettiğim için özür dilerim. Şu sıra çok masraf yaptığım için kendim yardımcı olamadım ama yardım etmek isteyen biri çıkabilir diye sizle de paylaşmak istedim. Hibe edebileceğiniz ya da daha düşük ücretle satabileceğiniz ikinci el kapalı kedi tuvaleti varsa talibiz. Ödemeyi havale veya iban no ile yapabilirim. Teşekkür ederim.

7 CEVAP

toffy_the_cat

Bütçeniz neydi ?

eylemcaliskan

50 liraya kadar. Çok sağlam olmasına gerek yok. Kısa bir süre idare edilebilsin yeter. Petshopta 120 liraydı. Şu an o kadar bütçem yok maalesef.

nidaxu

https://m.********.com/georplast/georplast-aladdin-kedi-tuvalet-paspasi-41-5-x-32-cm-p-3935879?boutiqueid=317420&merchantid=4238&gclid=CjwKCAjw-ITqBRB7EiwAZ1c5U2uVOaGERF-pxBCXCdmCo0TVt2qo8BoAqxTD_hwkEtII9DdSop-fEhoCNU4QAvD_BwE

şöyle bişeye ne dersiniz? hem bütçenize de uygun.

nidaxu

paspasmış şimdi farkettim

eylemcaliskan

Bahsettiğim fiyata zaten sıfır tuvaletler varmış. Adam daha ucuzunu bulamazsınız deyince hiç araştırmadım. Teşekkür ederim :)

nejadekoldas

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/comfort-pembe-acik-tuvalet-kurek-hediye.html Buda var, üstelik indirimde de. Bende aldım ama şuanda kargoda. Altındaki yorumlarada bakabilirsin aklına yatarsa alırsın kedişine

toffy_the_cat

https://m.***.com/kapali-kedi-tuvalet-kabi-genis-ve-filtreli-beyaz-P336485861?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjwm4rqBRBUEiwAwaWjjLIEo7GP_d4TYmiJBOttZWhsfUGaELleyjIjCTnSA7IzerciPVyJvhoCfGAQAvD_BwE