Açık Mama

Kedim 2 aylık hangi mamayı seçeceğimi bilmiyorum o yüzden azıcık tüm mamalardan veya birini severse ondan alacağım bu deneme için alacağım mamaları açık alırsam bir zararı olur mu? Alınır mı ?

4 CEVAP

toffy_the_cat

Risk.Bayat mamalrı yada sahte mamayı koyuyo olabilirler.Bayatlara yemeleri için aroma katıyo olabilirler.

BalliBadem

Ben bi kaç kez aldım sorun olmadı petshopp a tavrına vs bakın içinize sinerse alın

deneme amaçlı alınabilir ama sürekli açık almak yerine sevdiği mamayı 10 15 kglık paketlerde alırsanz çok hesaplı oluyor

NZI

Eğer arkadaşlarının kedileri varsa onların mamalarından deneme olarak almayı sor kedin hangi mamayı seversede ondan al