Kedim Uyutmuyorrrr Kızıştı Nooolur Acil Cevapp

sirindostum

Kedim kızıştı . Hem kendisi hem de biz eziyet çekiyoruz . Kısırlaştırmak istemiyorum . Çiftleştiricem ama yararları ve zararları ne olur ? Acil cevap lütfen .

3 CEVAP

kittycat

Kediniz 1.5 yaşından küçükse kesinlikle çiftleştirmeyin nasıl ki kızlar 15 yaşında ergenliğe girmelerine rağmen hemen çocuk doğurmuyorlarsa kedilerde 1.5yaşından önce doğum yapmamalı bu arada kedin dişi mi erkek mi?

kittycat

Öyleyse sorun yok çiftleşebilir ancak her kızıştığında çiflestirirseniz çok yıpranır daha sonrasında mutlaka kısırlaştırmanız gerekicek.

sirindostum

Kedim dişi ve 2 yaşında .