Köpeğin Penisi İçeride Kaldı, Bir Şey Olur Mu?

kuxo

Merhaba, sokakta bir sürü köpek vardı, bende hepsini kovalamaya çıktım, bir baktım köşede 2 köpek çiftleşiyor, beni görünce dişi köpek olduğu yerde ters döndü, erkek köpekte ters döndü, yani erkeğin penisi dişinin içinde kaldı, öylece sıkıştılar... Kovalamayı kestim, erkek köpek beni görünce kaçmayı çalıştı, kaçmaya çalıştıkça da dişiyi de sürüklüyordu... Resmen yapışık ikiz gibi oldular... Erkek bir türlü çıkartamadı penisini dişinin içinden... Sürüne sürüne kaçtılar... Bunlar bu halden kurtulur mu ki? Vebal almam değil mi? Bunların yanında 4-5 tane daha köpek vardı, onlarla da hırlaştılar. Hepsi tarlaya doğru kaçtı... Muhtemelen hepsi erkekti, tek dişi o köpekti, zaten onun için havlıyordu bütün köpekler...

16 CEVAP

ygiz_mrtt

sorumluluk adamın değil köpekleri kısırlaştırmayan belediyeleri