Kedime Aşı Yaptırdım

berkwsx

3 aylık oğluma karma aşı yaptırdım geldiğinden beri resimdeki şekilde uyuyor normal mi

6 CEVAP

Fsena

Ya bu nasıl güzel ya patatesli poğaça gibi pofur pofur yicem cok tatlı
Tüyleri kadar uzun sağlıklı neşeli güzel yılları olsun
Aşıya gelince bizdede aynısı oldu normal

Evet karma aşı sonrası halsizlik normaldir.

Trakyanscat

Evet benimde aynısı (karma) oldu halsizlik normal dedi veterinerimiz.

Sulecrn

Bizde 1. Karma oldugmuzda vet. Böyle şeyler olabilir normal dedi ama bizde olmadı yine oyun oynayip tepiştik

glmzsemanur

Sıcaklamis o, serinlemek için öyle yatmış. Paşa gibi maşallah...

berkwsx

Teşekkür ederim dün 1 2 saat yatıp uyuduktan sonra neşelendi tekrar