Bayramda Kedime Kalacak Yer Denizli

Minnakpatipuki

Denizlide yaşıyorum. Öğrenciyim bayramda kedime 1 hafta bakabilcek biri var mı?

5 CEVAP

Anonymus552223

Anahtari birine birakin gunde bir gelsin mama su versin. Sevsin biraz
Biraz sıkılir ama 1 hafta idare eder

Petsurfer sitesine bakabilirsin, ücretli bakıyorlar ama son çaren olabilir belki

Fsena

Yanınızdq götürün olmaz mı?

Minnakpatipuki

2 şehir değiştiriyoruz ve evlerde kaliyoruz o yuzden yolculukta pek sevdikleri birşey değil malum. Olmaz bence denemedim ama deneyen varsa tecrübelerini aktarabilir

Minnakpatipuki

Bayram olduğu icin gelebilecek kimse yok yoksa öyle yapıyorum hep memlekete gidince