Hills Yavru Kedi Maması

5 kg 200 tl civarı bişey onun yerine matisse veya golosi falan vs almak mı daha mantıklı yoksa hills almak mı

9 CEVAP

Bence matisse daha iyi.

Gamzessven

Matisse daha mantıklı hillsten

Sselin1

Ev kedisi icin matissenin altina inilmemeli. Golosi son care olarak alinabilir.

toffy_the_cat

NESTLE DİYEREK KÖTÜ OLDUĞUNUN ALTINI ÇİZDİNİZ.PROPLAN VE HİLLS EN BÜYÜK HAYVAN DEENEYİ YAPANLAR.proplan zaten içeriğe göre fiyatı çok.matisse veya golosi daha iyi nir seçim

BalliBadem

Goliside et daha çok ama taurin az taurin desteği veririm derseniz golosi veremem derseniz matisse

Hills alma

Trakyanscat

Ben proplan kullaniyorum kampanya vardi 450 gram alana 450 gram hediye 4 paket aldik 80 lira verdik eger kampanya olan biryer bulursan almani tavsiye ederim gayet kaliteli bir mama Nestle firmasına ait zaten.

Evet Nestle ve P&G en büyük hayvan deneyi firmalarından.Hill's de içeriin haketmeyen bir fiyata sahip.Onun yerine dediğiniz gibi Matisse,Golosi,N&D.BritCare çok daha iyi

Tamam hills i elediğmize göre golosi mi matisse mi