Pire İçin Hangi Damla Önerirsiniz (Kedim)

rkyeda

Arkadaşlar kedim pirelerndi veterinere götüremiyorum kedim bana tıslıyor saldırıyor ondan dolayı internetten almaya karar verdim hangisini önerirsiniz

5 CEVAP

Trakyanscat

Benimde kedim var 2 veterinere gittik ikiside damla konusunda birşey tavsiye etmedi marka farkediceğini sanmıyorum.

Petshop'lardan ve Eczanelerden almadığınız sürece neredeyse veteriner serisi tüm pire damlaları uygundur. Ancak bazıları 20 gün bazıları 40 gün etkilidir.
Petshop ve Eczanelerden alacaklarınız ya etkisiz yada aşırı yüksek doz içerir kaşıntı döküntü tahriş veya zehirlenmeye neden olur. En iyi ihtimalle bit ve pirelere karşı hiç etki göstermez.

https://ranteveteriner.com.tr/kedilerde-kopeklerde-pire-tedavi-ve-korunma/

rkyeda

internetten okudum faydalıymış ama marka ya da önem veriyorum

rkyeda

kedimi pire için geçen gün götüriyim dedim bana saldırdı elimi kanattı tısladı ve evde gizlendi artık bana güvenmiyor hala evde saklanıyor ve pireden dolayı sürekli kaşınıyor önerdiiniz bir pire damlası var mı lütfen

eylemcaliskan

Veterinerden aldığınız herhangi bir ense damlası işinizi görecektir. Petshop ya da internet üzerinden aldığınızda ense damlası diye geçen ama bitkisel içerikli olup hiçbir işe yaramayan damlalara boşu boşuna para vermeniz çok olası.