Kedime Elektrik Carpmasindan Korkuyorum.

Trakyanscat

Kedim kablolari çok kemiriyor ne demeliyim yaptigi zaman veteriner poposuna vurabilirsin dedi ama emin olamadim.

4 CEVAP

Leyl003

Benimki küçükken bu davranışı yapıyordu.. unuttu sanırım artık yapmiyor.. peluş bi oyuncağı var bütün ısırma ve kemirme ihtiyacını onda gösteriyor.. belki sizde boyle küçük bi peluş fare veya kuş alabilirsiniz.. bu arada ben yasak olan birşeyi belirtmek için hayır deyip burnuna hafif dokunuyorum..

Poposuna vurmak onu daha inatçı yapacaktır dikkatini başka oyuncaklar ile dağıtın

VASVIYE

benim kedimde şarj makinelerini kemiriyor sürekli ortalıktan kaldırıyorum yada bantlıyorum bence siz veterinerinizin tavsiyesine uyun bir süre sonra yapmayı bırakır

NZI

Ona benzer elektiriksiz normal bir ip varsa onu önüne koyun. Eğer olmasa da veteriner ne dediyse onu yapın tabi eğer sizin kediniz inatçıysa işiniz zor.