Kedim Yaşıyor! (Lütfen Bakın)

Lunas

Merhaba bugün soru değil anılarımı size yazacağım. Dün kedim Duman arabanın motorunda ölüyordu, nefes almaya çalışıyordu ama çok kötü durumdaydı. Veterinere bir kişi götürdü ve sorduğumda kesin cevap vermediler. Uyuyana kadar ağladım. Bugün diğer son kalan yavruyu görmeye gittiğimde bir baktım duman acı acı bahçede yüz üstü yatıyor. Yaşıyordu haraket etti adım attı. Yüz üstü neden öyleydi öğrenmem lazım. Soru sormayı aklımdan geçirmedim ama böyle bir durum yaşadınız mı? Acı miyavlıyordu muu sesiyle. Tekrar mı gidiyim? Lütfen görüp yazın içim çok kötü...

18 CEVAP

Lunas

biliyorum durum acil ama babam yarın götürürüz dedi.. O zamana kadar ölür derseniz başka bir çözüm var mı?

Lunas

Elimde yapabileceğim bir şey yok.. Babam çok katı. “Veteriner demiş ona yatsın dinlensin diye” Diyor. İnanın ben sizden kat kat fazla götürmeyi istiyorum. Bakın oha ama diyebilirsiniz ama bir şey olursa götüren kişiler zaten götürür. Şu anda resmi olarak benim değil kedi ama 2. Sahibiyim ((Şu anlık)) 1 saatte bir kontrole çıkıyorlar.

Lunas

Veterinere götürüldü. Durumu yanlış anlamışsınız. Doğrusunu binlerce defa açıklamıştım, teşkkürler.